Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı ziyaret etti

Gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, bu akşam Belçika’da düzenlenen 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda finalde Sırbistan ile karşılaşacak olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı ziyaret ederek, başarılar diledi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan ile oynayacağı finali izlemek için bu akşam Belçika’nın başkenti Brüksel’e gelen Bakan Bak, filenin sultanlarını kamp yaptığı otelde ziyaret etti. Bakan Bak’ı, Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ ve Takım Kaptanı Eda Fazilet karşıladı. Eda Fazilet ile bir süre sohbet eden ve takımın son durumu hakkında bilgi alan Bakan Bak, daha sonra A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularıyla bir araya geldi. Final öncesi milli oyunculara moral veren Bakan Bak, filenin sultanlarına Avrupa Şampiyonu olacaklarına inandığını belirterek başarılar diledi.

Bakan Bak’ın ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcıları Hamza Yerlikaya ve Safa Koçoğlu ile önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da hazır bulundu. – İSTANBUL

silopi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu