Haber

Erkek arkadaşının genç kızın ölümüyle ilgili davası Kocaeli’de devam ediyor

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 21 yaşındaki kızın ölümüyle ilgili erkek arkadaşının yargılanmasına devam edildi.

Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada tutuklu sanık N.Ş. (41) ile avukatları ve merhumun babası Öykü Y, VY.

Söz verilen baba VY, görüşmediği kızıyla en son ölümünden 3 yıl önce görüştüğünü, tutuklu sanık N.Ş.’yi tanımadığını söyledi. VY, 18 yıldır annesini görmeyen kızının o dönemde herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığını bilmediğini ifade etti.

“Sanık hakkında şikayetçi misin?” Babanın sorusu üzerine VY, “Kızım benden koptu, bilmediğim şeyden şikayet eder miyim bilmiyorum. Olayla ilgili bir bilgim yok. Kararsızım, durumu bilmiyorum” dedi. Kimseyi suçlamak istemiyorum ama yine de sanıklardan şikayetçiyim.” dedi.

Görüşü sorulan iddia makamı, sanığın tutukluluk halinin devamını istedi.

Sanık NS Öte yandan maktul, Öykü Y’nin kendisine babasının yurt dışında olduğunu söylediğini ve “Babası kızının hasta olduğunu ve ona refakat ettiğini bilmiyor. Onu oradan kurtaran kişi benim” dediğini söyledi. Bataklık. Bu yüzden babasının şikayetini kabul etmiyorum. Olayla ilgim yok. Tahliyemi istiyorum.” ifadesini kullandı.

Mahkeme eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Konut sahibi N.Ş., Öykü Y’nin (21) 13 Temmuz 2021’de Körfez ilçesinde bir evde ölü bulunduğunu bildirdi. sevk edildiği adli makamlarca gözaltına alınarak tutuklandı.

Öykü Y’nin uyuşturucu madde kullanımına bağlı zehirlenme ve komplikasyonlar sonucu yaşamını yitirdiğinin belirtildiği iddianamede, sanık hakkında “uyuşturucu veya uyarıcı madde nakletme veya tedarik etme”, “işe yaramayı kolaylaştırma” suçlarından hapis cezası isteniyor. uyuşturucu kullanımı” ve “ihmalkar davranışlarla kasten öldürme”.

haberugurludag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu